- SAMSUNG

Цена
€490 99 / 960 29 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Визуално съвършенство, което професионалистите изискват.
UHD (3840x2160) резолюцията разкрива повече детайли с по-голямата гъстота на пикселите.Гмурни се в по-голям цветови детайл и повече пространство на екрана за създаване на изкусни дизайни, сложни диаграми и динамично видеосъдържание с по-плавен работен процес.Виж по-широка гама от цветове с изумителна прецизност и детайл.HDR10 осигурява почти неограничени нюанси и реалистично представяне, с по-дълбоки тъмни и по-ярки светли цветове.Всяко съдържание е удоволствие за гледане и се вижда точно както е замислено.Свържи всичко необходимо за подобряване на работното ти пространство.USB-C портът позволява едновременно зареждане с 90W и пренос на данни, докато вграденият LAN порт предлага безпроблемна Ethernet свързаност за лаптопи.Стойката за лесно инсталиране създава перфектното работно пространство без усилия и без инструменти или винтове.Ако има нужда от промяна, просто натисни един бутон и се наслади на гъвкаво удобство.Мониторите Samsung ViewFinity от 2024 г.съдържат поне 14%** рециклирана пластмаса.Освен това ние не използваме химически спрейове върху пластмасата на монитора и използваме лепило вместо скоби при опаковъчната кутия, което прави възможно рециклирането ?.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 37" (94 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 90W |
| USB хъб | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 37 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 82.3 x 25.0 x 64.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 37 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | Да |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Smart OS | Не |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | Не |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 5000000 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | Не |
| Вградени говорители | Не |
| Display port | Да |
| HDMI | Да |
| Последователно свързване | Не |
| DVI | Не |
| USB-C | Да |
| USB хъб | Да |
| VGA | Не |
| Наклон | Да |
| Хоризонтално завъртане | Да |
| Вертикално завъртане | Не |
| Регулиране на височина | Да |
| VESA размер, mm | Да |
| Подкатегория | Monitors 37" |
| Цвят | Black |
| Web камера, MP | Не |
| Ethernet (RJ-45) порт | Не |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 37 |
| Тегло | 12.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екран (inch) | 37 |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Време за реакция (ms) | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Извит | Не |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Adaptive Sync | FreeSync |
| Свързаност | HDMI |
| Свързаност | USB-C |
| Свързаност | Ethernet |
| Свързаност | USB |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
| Тегло | 12.30кг |
Samsung LS37D800UA 37" ViewFinity S8 S80UD 4K UHD Монитор
Разширете продуктивността си с 37-инчовия монитор Samsung ViewFinity S8 S80UD. Благодарение на 4K UHD резолюция и VA панел, той предоставя остри детайли и дълбок контраст. USB-C портът с 90W захранване опростява работното ви пространство, като зарежда лаптопа и предава видео само с един кабел.
Ключови Предимства
- 4K UHD резолюция — 3840x2160 пиксела за невероятна детайлност при дизайн, видео редактиране и мултитаскинг.
- USB-C с 90W захранване — Свържете и заредете лаптопа си с един кабел, намалявайки безпорядъка.
- Вграден Ethernet — Надеждна жична мрежова връзка без допълнителни адаптери.
- Ергономичен дизайн — Регулиране на височина, накланяне и завъртане за комфортно гледане.
- VESA съвместим — Монтирайте на всеки стандартен 100x100 мм arm или стойка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 37" |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип панел | VA |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| HDR поддръжка | HDR10 |
| Свързаност | USB-C (90W), HDMI, Ethernet, 3x USB-A |
| Вградени високоговорители | Не |
| VESA монтаж | 100x100 mm |
| Регулируема височина | Да |
| USB хъб | Да |
Какво има в кутията
- Монитор Samsung LS37D800UA
- Основа и стойка
- Захранващ кабел
- HDMI кабел
- USB-C кабел
- Кратко ръководство за настройка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















